Razer Canavarı

Razer bugün yaptığı bir duyuru ile Razer telefonunu tanıttı. Snapdragon 835 yonga seti ve 8 GB RAM’in yanında dünyada ilk 120 Hz UltraMotion ekrana ve Dolby Atmos teknolojisine sahip olan Razer Phone, özellikleri ile adete bir oyun telefonu hissi uyandırıyor.
Arkasındaki çift 12 Megapiksel kamera ile sadece oyun için değil anı yakalamak için de ideal bir akıllı telefon olduğunu kanıtlayan Razer Phone kesintisiz zoomlama ve çift flaşı ile hem canlı hem kaliteli fotoğraflar çekmenize imkan sunacak.

Bunca pil gücüne rağman sadece 8 mm inceliğinde alüminyum yekpare kasaya sahip olan Razer Phone sadece performansı ile değil tasarımı ile de göz dolduracak. Android Nougat işletim sistemi ile gelecek olan telefon 2018baharında Android Oreo güncellemesini de alacak

Razer Phone en iyi oyun deneyimini sunmak adına donanımsal alanda da inanılmaz özelliklere sahip. Bunun en başında ise işlemci ve bellek var elbette. Razer Phone içinde Qualcomm Snapdragon 835 Mobil Platformu ve 8GB RAM mevcut.

Razer Game Booster uygulamasını da barındıran telefon ile bu sayede uzun süreli oyun oynamaktan dolayı oluşabilecek aşırı ısınma riskini de azaltarak güç ve performansı maksimuma çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir