Moto Z Geliyor

Motorola’nın yeni telefonu olan Moto Z 2018 tanıtıldı. Motorola’nın 45. yılına özel olan Moto Z Çin’e özel olarak tanıtılacağı gündemde.

Moto Z 2018 aslında Moto Z2 Force modelinin Çin’e ve Motorola’nın mobil pazardaki 45. yılına özel olarak yeniden tasarlanmış halinden başka bir şey değil. İçerisindeki yazılım biraz daha özelleştirilmiş durumda ve bu yüzden arayüzü de Moto Z2 Force modeline göre farklı görünüyor.
Moto Z 2018 tasarımında da bazı değişiklikler yapılmış. Motorola bu konuyla ilgili olarak da, “Moto Z 2018’in arka yüzündeki altın renkli yarasa kanadı ve arayüz tasarımındaki değişiklikler direkt olarak Motorola tarafından üretilen ilk mobil telefon olan Motorola DynaTEC’e saygı duruşu niteliğinde dokunuşlar oldu.” açıklamasını yaptı.

Cihazın teknik özellikleri ise tahmin edebileceğiniz gibi Z2 Force modeliyle birebir seçilmiş. Snapdragon 835 işlemci, 5.5 inç’lik ekran, 4 ya da 6 GB’lık bellek kapasitesi ve eski tüm MotoMod’larla uyumluluk gibi tüm özellikler Z2 Force ile tamamen aynı. Bu yeni modelin 6 Kasım tarihinden itibaren, yaklaşık 1,300 euro fiyat etiketiyle şimdilik yalnızca Çin üzerinde satılacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir