İşte Yepyeni Samsung Galaxy A5(2018)

İnanılmaz bir telefon geliyor işte karşınızda sansung galaxy a5 2018 görüntüleri sızdırıldı görünüşe göre telefon dünyası tamamen çerçevesize geçiyor.Orta segment akıllı telefonların başarılı temsilcilerinden A5 ve A7 modellerinin yeni nesil modellerinin çeşitli açılardan hazırlanmış birçok 3 boyutlu görselleri @onleaks tarafından paylaşıldı. Görsellerde arka tarafta yer alması gereken LED flaşın ise unutulması sebebiyle gözükmüyor. Ek olarak, donanımsal Bixby tuşu da eklenmemiş.

Exynos 7885 yongasetinden güç alması beklenen Galaxy modellerinde 4 GB RAM bulunacağı söyleniyor. Ayrıca, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinden transferle, Sonsuz Ekran özelliğinin de yeni modellere geleceği söyleniyor. Yani ön tarafta herhangi bir tuş bulunmayacak ancak parmak izi okuyucu arkada konumlandırılacak.Beklentiler A5 modelinin 5.5 inç, A7 modelinin ise 6 inç ekranla gelmesi yönünde. Çözünürlük olarak 1080 x 2160 piksel Full HD tahmin ediliyor. Kenarda konumlandırılmış hoparlör, 3.5 mm kulaklık girişi, USB Type-C portu da diğer detaylardan.

Şimdilik fiyat ve çıkış tarihi konularının erken olduğu ifade edilirken, tahminler her iki modelin de 2018 yılı başında CES 2018 etkinliğinde tanıtılacağını söylüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir