İphone X Yolda !

Dünya devi olan apple yeni duyurmuş olduğu iphone x ve iphone 8 – 8 plus model telefonları dağıtıma başlandı.ilk partiler yolda geliyor.ilk parti iPhone X sevkiyatını başlattı. Yeni iPhone ilk olarak Hollanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne gönderildi.
Apple’ın bu yıla özel olarak hazırladığı OLED ekranlı yeni iPhone, 27 Ekim’de ön siparişe açılıyor. Gelen bilgilere göre yeni iPhone’un ilk sevkiyatı gerçekleşti.

Çinli Xinhuanet sitesinin raporuna göre Foxconn, Zhengzhou ve Şangay’daki fabrikalarından Hollanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne 46.500 adet iPhone X sevkiyatı gerçekleştirdi. Çinli Commercial Times gazetesine göre yeni iPhone ünitelerinin ilk sevkiyatları önceki iPhone modellerine göre oldukça düşük.

Rapora göre Foxconn, yeni iPhone üretimini geçtiğimiz günlerde haftada 100.000 adetten 400.000 adet seviyesine çıkardı. Ancak , artan üretim hala piyasa talebini karşılayamıyor. Birçok ülkede iPhone 8’e olan ilginin az olması Apple hayranlarının Face ID özelliği ile öne çıkan yeni iPhone’u beklediğini gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir